Kağaner Hakkında2012 yılında büyük bir eğitim öğretim aşkıyla kurduğumuz kurumumuzu 2017 yılında yeni yerimizle,  yeni ismimizle taçlandırdık ve Bursamıza İzmiryolu Beşevler Metro İstasyonu karşısında hizmet vermekteyiz. 

Kurucular Burhan Eraşık ve Meltem Esra Eraşık olarak 2009-2010 eğitim öğretim yılında Uludağ Üniversitesi Matematik Topluluğu’nda başlattığımız ‘Gülümseyen Gelecek’ projesiyle mesleğimize adım attık. Gülümseyen Gelecek projesi, Bursa’nın Keles ilçesine bağlı köylerindeki öğrencilere haftasonu kendi okullarında matematik dersi verdiğimiz bir eğitim projesidir. Bu proje bize öğretmenliğin ne kadar kutsal bir meslek olduğunu göstermiştir. Öyle ki o öğrencilerin bizlerden bilgi öğrenmesi, okul, sınav başarılarının artması ve gözlerinde gördüğümüz o öğrenme isteği bize iyi ki öğretmenim dedirtmiş ve bu yola çıkmamızda büyük etken olmuştur. O yıllarda içimizdeki azim, kararlılık, başarı ve öğretme isteği bizim ortak paydamızdı. Biz de bu kutsal meslekte şöyle bir karar aldık; öğrenemeyen öğrenci yoktur, sadece ona doğru yaklaşmayı,yol göstermeyi bilen öğretmene ihtiyacı vardır. Biz bu sebeplerle bir araya gelerek hem ailemizi hem de ailemizden ayrı tutmadığımız işimizi kurduk. 2012 yılına kadar farklı özel kurumlarda, özel dersler ve birebir koçluk eğitimleri vererek yüzlerce öğrenci tanıdık ve onlara öğrettikçe, gelişimlerini gördükçe hissettiklerimiz kelimelere sığmaz. 2012 yılına geldiğimizde artık kurumumuzu kurmalıyız ve Bursamızda daha fazla öğrenciye dokunmalıyız diye düşündük. Bu sebeplerle Kağaner Eğitim Kurumlarının temellerini attık. 

Ve dönüp baktığımızda koskoca 10 yıl ve bu 10 yılda tanıdığımız binlerce öğrenci, veli, öğretmen, eğitim kadrosu…Ve bizler hala o ilk günkü aşkla, kararlılıkla, başarı ve öğretme isteğimizle Bursalılarla birlikteyiz. İçimizdeki eğitim aşkı ve öğretmekten aldığımız hazlaher geçen gün daha ileriye gideceğimize Kağaner ailesi olarak önce kendimize, sonra sizlere söz verdik.