Veli & Öğrenci YorumlarıGünümüzde eğitimi ve öğrenciyi merkeze alan kurumların giderek azaldığını düşünürsek KAĞANER tüm bunlardan uzak, huzurlu bir Kurs Merkezi. Çocuğu için en iyisini isteyen bir ebeveyn olarak aynı şeyi isteyen anne babalara gönül rahatlığıyla KAĞANER diyorum.

Firdevs Hanım

VeliKAĞANER’le 8. sınıfta da lise giriş sınavlarına hazırlanmış biri olarak üniversite hazırlık sürecinde KAĞANER’den başka bir seçeneği düşünmedim. KAĞANER'İn sadece eğitim amacı güderek bizlere gösterdiği ilgi ve öğretmenlerimizin güleryüzü için ben ve arkadaşlarım minnettarız. (Üniversite Endüstri Müh. Öğrencisi)

Merve

ÖğrenciKAĞANER öğrenciyle birebir ilgilenir, tüm derslerde en iyi şekilde yardımcı olur. "Unutulan ödevleri" kesinlikle unutmaz. En sevilmeyen dersleri bile, sevilen ve başarılı ders kılar. Öğrenciyi yakından takip eder bu da doğal olarak başarıyı beraberinde getirir. Her başarıda haklı olarak gurur kaynağıdır. Saygılarımızla

Meral Hanım

VeliKAĞANER sayesinde üniversiteyi kazandım, daha dört işlemi bilmezken herşeye en başından başladım herşey sizin sayenizde oldu KAĞANER’deki bütün hocalarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Emekleriniz için sonsuz teşekkürler..

Şeyma

Öğrenci3 yıldır iki çocuğumuzun devam etmekte olduğu "KAĞANER" yakın ilgi ve alakayla çocuklarımızın eksik olan bilgilerini tamamlayarak akademik başarılarını arttırmalarını sağladılar. Bu dinamik ve idealist eğitimci kadrosunu tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Mehmet Bey

VeliUyguladığınız eğitim şekliyle ders çalışmayı sevdiren, sınav kaygısından kurtaran ve sağladığınız aile ortamıyla "KAĞANER"e gitmek için sabırsızlanan iki evladıma verdiğiniz emekler için sonsuz teşekkürler.

Seval Hanım

VeliBen KAĞANER sayesinde okuldaki derslerimde aktifleşmeye başladım. Matematik öğretmenim soru sorduğunda cevabını bilemediğim için utanıyordum. Ama burada bilemediğim konuların üzerine çalıştım ek dersler aldım ve o sorunlarımı kapattım. KAĞANER’i tanıdığım için şanslı olduğumu düşünüyorum. KAĞANER olmasaydı derslerimde bu kadar yükselme olabileceğini düşünmüyorum. KAĞANER süper bence. Hedefi olanların yeri.

Eren

ÖğrenciAçıkçası KAĞANER’e geldiğim günden beri ciddi anlamda ders çalışmaya başladığımı düşünüyorum. Asla anlayamayacağımı düşündüğüm konuları öğretmenlerimin anlatımıyla tek seferde anlayabiliyorum. Kısacası KAĞANER benim için çok güzel şeyler ifade ediyor ve burda olmaktan çok mutluyum.:)

Aslı

Öğrenciİlk olarak KAĞANER seçebileceğiniz en iyi kurs. Bütün öğrencilere tam ilgi gösteriyorlar. Ders notlarımda çok büyük artış oldu.

Batuhan

ÖğrenciKAĞANER benim için çok önemli ve değerli çünkü bana bu sene çok şeyler kattı hayatımı değiştirdi ve yönlendirdi geleceğime dair atacağım adımlar hakkında bana ipuçları verdiler. Öğretmenleri ve ortamı çok iyi burada sıcak bir ortam var, hepsi çok iyiler, ders esnasında bile o sıcak ortam kalıyor asla bozulmuyor ve bence en önemlisi de bu hiç sıkılmadan derse kendini vermek işte KAĞANER bize tam olarak bunu sağlıyor.

Ecem

ÖğrenciKızım 6. sınıfın yaz tatilinde iken KAĞANER’le tanıstık iyiki de hayatımıza KAĞANER girmiş. Eğitimde hedeflerine ulaşmak isteyenin yeridir burası. Kurucuları Burhan Bey ve Meltem Hanıma çok teşekkür ederiz. Biz bir aileyiz ikinci evimiz KAĞANER.

Gönül Hanım

VeliSevgili KAĞANER, Yaklaşık 1 yıl önce kızımızı, herşeyimi size emanet ettik. Doğrusu okula destek diye çıktığımız bu yolda, okul kadar önemli bir sonuca ulaşacağımızı beklemiyorduk. En önemli endişemiz kızımızın ders yoğunluğu nedeni ile tepki göstermesiydi. Ama bunun yerine aynı zamanda yürüttüğü spor aktiviteleri ile beraber şevkle devam ettiğini gördük. Spor müsabakaları olduğu zamanlarda ders ayarlamaları, eksiklerinin giderilmesinde çok büyük destek oldular. 1 yıllık kısa bir sürede okul başarısı, sınav notlarında gelişme gibi akademik ilerlemelerin yanında sınav korkusunun ortadan kalkması ve sosyal kazanımlar gibi bir dizi gelişmeye tanık olduk. Önümüzdeki yıl çok daha iyi olacağına inanarak bu yıl da devam ediyoruz ve çevremizde Kurs desteği olarak ihtiyaç duyan herkese KAĞANER’i gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz. Tüm KAĞANER ailesine motivasyonları, destekleri, ilgileri ve herşey için sonsuz teşekkürler.

Günel Hanım

VeliSevgili KAĞANER kurucularına. Eğitim hayatımdaki katkılarınızdan dolayı size çok teşekkür ederim. Bana kazandırdığınız düzenli ve disiplinli çalışma sisteminden üniversitede bile faydalanıyorum. İnşallah gelecekte bende başarılı bir psikolog olup, sizler gibi ülkeme ve milletime faydalı bir birey olurum. Herşey için teşekkür ederim. Eğitimin yanı sıra manevi katkılarınızdan dolayı da teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim. (Üniversite Psikoloji Bölümü Öğrencisi)

Nazlım Aybüke

ÖğrenciSevgili KAĞANER’in Değerli Kurucularına. Kızım ve benim hayatımdaki yeriniz çok özeldir. çocuğumun eğitm hayatındaki başarısı sizin özverili, istikrarlı, disiplinli çalışmanızdan kaynaklıdır. Ayrıca doğru yönlendirmenizden dolayı geleceğin psikoloğu eserinizdir. Sizinle kazandığı disiplinlı çalısma sistemi ile üniversitede bile bütünlemelere kalmadan geçiyor. Uyguladığınız programa ve size minnet borçluyum. Saygılarımla...

Mürvet Hanım

VeliKAĞANER’e ilk geldiğimde ben burada nasıl başarılı olacağım neler yaşayacağım diye düşünüyordum ama zaman geçtikçe anladım ki bazı şeyler değişiyor. Öğrenmeye çaba sarf ettim,çalıştım şimdi ise hocalarım sayesinde sıfırdan yükselerek daha iyi duruma geldim iyi ki varsınız KAĞANER. Allah sizden razı olsun. (11. sınıf öğrencisi

Melih

ÖğrenciKAĞANER öğretmenlerine ve çalışanlarına biz öğrencilere verdiğiniz emeklerden dolayı çok teşekkür ederiz. Geçen yıl verdiğim en doğru karar olduğuna inanıyorum. (12. sınıf öğrencisi)

Kübra

ÖğrenciBir Kurstan öte öncelikle aile ortamı sunan bir eğitim kurumu. Kızımın başarısındaki katkıları için başta Burhan Bey ve Meltem Hanım olmak üzere tüm öğretmenlerimize özverili çalışmaları ve ilgileri için sonsuz minnet ve teşekkürler...

Pınar Hanım

VeliKAĞANER. Deneyimli, genç, istikrarlı öğretmenleri ile bizi memnun etti. Çocuğumuza eğitim ve öğretim açısından fayda sağladı. Kızımın gerektiğinde ailesinden çok yanında oldu. Bize güven verdi. Tekrar gözümüz kapalı çocuğumuzu gönderebileceğimiz tek adres olarak görüyoruz. SİZİ SEVİYORUZ. SİZE GÜVENİYORUZ.

Sarper ailesi

VeliKAĞANER’e benim derslerime biraz daha sarılmak istediğim için yazılmıştım. Gerçekten işe de yaradı. Derslerime bir önceki yıldan daha fazla önem verdim. Ve bunu bir zorlama eşliğinde yapmadım. Tamamıyla kendi isteğimle oldu. Harika öğretmenlerim oldu. Her şekilde sorunlarımızla ilgilendiler. Bizimle sürekli iletişim halinde oldular. Eksiklerimizi gördüklerinde etüd yazdılar. Boş zamanlarımızda bize hayatta nasıl başarılı olabileceğimizi anlattılar. (üniversite ortamı. Başka bir dil bilmenin önemi vb.) Ders işlediğimiz kadar da eğlendik bence en önemlisi de buydu. (11.sinif ogrencisi)

Dilara

ÖğrenciÖncelikle herkese merhaba. KAĞANER’de 2 yıl kadar eğitim gördüm. Bu süreç içerisinde kendimi bu ailenin parçası gibi hissettim. Sıkılmadan ders çalışabilmeyi öğrendim ve akademik olarak güzel bir yol kat ettim. Kısacası KAĞANER’i özetlemek gerekirse 'samimiyet' ve 'başarı' olarak özetlerim. ( 12.sinif ogrencisi)

Oğulcan

Öğrenci11. sınıfı okuyacak oğlum ve 9. sınıfı okuyacak olan kızım 2 sene KAĞANER de eğitim desteği aldılar. Bu 2 sene içerisinde başta Burhan Bey ve Meltem Hanım olmak üzere tüm öğretmenler çok özverili ve fedakar bir şekilde çocuklarıma en iyi şekilde eğitim verdiler. Teşekkürler iyiki varsınız.

Sedat Bey

VeliKızımız Selin 2013-2014 öğretim yılında Şehit Onbaşı Hakan Yutkun Anadolu Lisesi'nden Gazi Anadolu Lisesi'ne geçiş yaptı. Gazi Anadolu Lisesi daha başarılı bir okul olmasından ve öğrencimizin Geometri ve Matematik derslerinde iyi bir temeli olmaması yüzünden endişe duyuyorduk. Birçok derse özel öğretmenle çalışmak ve doğru öğretmenleri bulmak bizim için zorken sınıf arkadaşlarının tavsiyesiyle KAĞANER ile görüşmeye karar verdik. Buradaki farklı, butik kurs tarzında olması, sınıfların en fazla altı kişiden oluşması ayrıca öğrencilerin eksik olduğu ders ve konularda özel ders verilmesi öğrencimizi daha iyi bir noktaya taşıyıp , çok endişe duyduğumuz yeni okulunda iki dönemde de ,11. Sınıf olmasına rağmen, takdir almasını sağladı.12. Sınıfta da üniversiteye öğrencimiz KAĞANER ile hazırlanacak. Öğretmenlerin özel ilgisini ve çabasını takdir ile karşılıyorum. Teşekkürü bir borç bilirim.

Melih Bey

VeliKAĞANER’in , oğlumuzun sadece derslerine değil sosyal yaşantısına da yardım ettiğini, oğlumu daha realist biri yaptığını, olgunlaştırdığını gözlemlemiş bulunmaktayım. Öğretmenler oğlumu sadece önündeki sınava değil, hayata hazırladığını anladım . KAĞANER dersler olsun , sosyal aktiviteler olsun , öğrencilerle olan birebir ilişkilerine ve velilerle olan diyaloglara da bir hayli önem veriyor. Oğlumu KAĞANER’e yolladığım 3 sene boyunca gözüm arkada hiç kalmadı. Eşlerime, dostlarıma önerebileceğim güzel, kaliteli bir kurs. İnanıyorum ki 3 sene boyunca oğluma öğrettikleri ileriki yaşlarda karşısına çıkacaktır. Teşekkürler KAĞANER...

Fatih Bey ve Seda Hanım

VeliLise hayatımın en zor zamanında bana destek olan ve kattığı değerler ile basarıya giden bu yolda en büyük payı olan KAĞANER’e borç bilirim. Gerek oğretmen gerek bi aile olarak evimden daha cok zaman geçirdiğim bu ortamda aile sıcaklığını bularak dersten kaçmamayı ve üstüne gitmeyi öğrendim. Eğitime yeni boyut kazandırarak eğitim öğretimin sadece öğretmen statüsüyle aktarilmayacağını da öğrenmiş oldum. Gelecek için en önemli adımlardan biri üniversitenin merdivenlerine çıkmadan önce ders calışmayı öğreten tüm öğretmenlerime teşekkür ederim. ( 12.sinif ogrencisi)

Erhan

ÖğrenciKağanere ilk geldiğimde ders konusunda sıfırdım, gerçekten sıfırdım ve bazı korkularım vardı öğretmenler ve dersler konusunda. Zaman geçtikçe hepsi birer birer gitti. Burhan hocamız az çekmedi bizden ama bir o kadar da sabırlı davrandı sadece o değil tüm hocalarımız. İlk defa matematikte az da olsa birşeyler yapabildiğimi burada farkettim, 18 yaşımda kitap okumayı sevdim daha bi sürü şey güzel dostluklar kurduk KAĞANER her anlamda bişeyler kattı bana. Gelecekte iyi bir hayat için temellerimi burada attım. ( Hukuk Fakültesi Öğrencisi)

Abdullah

ÖğrenciBaşta eğitim olmak üzere dostluğun, arkadaşlığın ve bir aile olmanın tek yeridir KAĞANER. Öğretmenlerimiz birbirinden seçkin, değerli ve başarılı. Bu ailenin bir ferdi olmaktan çok mutluyum. (10. Sınıf Öğrencisi)

Ayça

ÖğrenciKAĞANER deyince aklıma direk ‘ikinci evim gibi’ geliyor. Rahatlık ve insanlar bakımından kendimi asla kasmadığım aksine rahatladıkça beni daha çok mutlu eden bir ortam. Ders dediğimizde de beni benden daha iyi anlayan, beni kendime döndüren öğretmenlerim ailem oldular. İyiki varlar ve var olacaklar. (10. Sınıf Öğrencisi)

Gülce Sezgi

ÖğrenciBir insanın kendini en rahat hissettiği yer ailesinin yanıdır. Rahat oluna ortamlarda ise herşey daha güzel ve daha başarılı olur. Bize aile ortamında bir eğitim sunan bu kurumda hem sosyalolabiliyoruz hem de başarılı. Öğretmenler anne, baba ve öğrenciler kardeş oluyor bir anda. Derslerin en eğlenceli ve en anlaşılır olduğu yer burası. İyiki KAĞANER .. (9. Sınıf Öğrencisi)

Seren

ÖğrenciÜniversite Sınavına hazırlanırken bu kurumu tercih etmemdeki en büyük etmen kurumdaki öğretmenlerin öğrencileri ile çok samimi ve başarılı ikili ilişkiler kurmaları. Bunun yanı sıra öğretmenler kendi branşlarında da çok başarılı. Başarıya giden en mutlu yol diyebilirim kısaca. ( Üniversite Hazırlık Sınıfı)

Hüseyin

ÖğrenciBaşta eğitim olmak üzere dostluğun, arkadaşlığın ve bir aile olmanın tek yeridir KAĞANER. Öğretmenlerimiz birbirinden seçkin, değerli ve başarılı. Bu ailenin bir ferdi olmaktan çok mutluyum.

Ayça

ÖğrenciÜniversite Sınavına hazırlanırken bu kurumu tercih etmemdeki en büyük etmen kurumdaki öğretmenlerin öğrencileri ile çok samimi ve başarılı ikili ilişkiler kurmaları. Bunun yanı sıra öğretmenler kendi branşlarında da çok başarılı. Başarıya giden en mutlu yol diyebilirim kısaca.

Hüseyin

ÖğrenciBir insanın kendini en rahat hissettiği yer ailesinin yanıdır. Rahat oluna ortamlarda ise her şey daha güzel ve daha başarılı olur. Bize aile ortamında bir eğitim sunan bu kurumda hem sosyal olabiliyoruz hem de başarılı. Öğretmenler anne, baba ve öğrenciler kardeş oluyor bir anda. Derslerin en eğlenceli ve en anlaşılır olduğu yer burası. İyi ki KAĞANER ...

Seren

ÖğrenciKAĞANER deyince aklıma direk ‘ikinci evim gibi’ geliyor. Rahatlık ve insanlar bakımından kendimi asla kasmadığım aksine rahatladıkça beni daha çok mutlu eden bir ortam. Ders dediğimizde de beni benden daha iyi anlayan, beni kendime döndüren öğretmenlerim ailem oldular. İyiki varlar ve var olacaklar.

Sezgi

Öğrenci